fbpx
Minkštų baldų valymas

Minkšti baldai skirti kasdieniam naudojimui. Neretai jie tampa poilsio ar miego, o kartais ir užkandžiavimo zona, tad susitepa šis baldas daug greičiau. Išvalyti patiems atsiradusią dėmę, reikia daug laiko bei gerų priemonių. Netgi pusę buitinių valiklių nepašalina dėmių iki galo.

Odinių baldų valymas

Odiniai baldai reikalauja atidesnės priežiūros. Jie yra prabangos, patogumo ir patvarumo ženklas. Mūsų darbuotojai odinius baldus valo kaip įmanoma atsargiau, kad nepažeistų medžiagos. Siūlome šių baldų valymą patikėti mūsų komandai.

Langų valymas

Kokybiškas langų ir palangių valymas

Cleaning
Giluminis čiužinio valymas

Čiužinio švara turėtumėte pasirūpinti pirmiausia, nes juose kaupiasi įvairūs alergenai, dulkių erkutės, negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai. Kokybiškas miegas yra svarbus Jūsų sveikatai ir gerai savijautai. Rekomenduojame tausoti savo laiką ir nevalyti su buitinėmis priemonėmis, o pasitikėti mūsų komanda.

Kilimų, kiliminės dangos valymas

Kilimų, kiliminės dangos valymas – tai gal atrodo ir nelabai sudėtingas darbas, bet norint kokybiškai ir gerai išvalyti, tam reikalinga profesionali įranga ir priemonės. Kilimus ir kiliminę dangą prižiūrėti yra nesunku, tačiau paprasčiausios priežiūros neužtenka, yra reikalinga nors vieną kartą per metus profesionaliai ir kokybiškai išplauti Jūsų kilimus arba kiliminę dangą. Taip prailginsite kilimo naudojimo laiką.

CHEMINIS AUTOMOBILIO SALONO VALYMAS

Esant galimybei, galime išplauti Jūsų automobilio salona Jūsų kieme.